لوگوی تحصیل در اسپانیا
Spain study Top Header

مراحل و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا در سال ۲۰۲۰

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
ویزای-سرمایه-گذاری-طلایی-اسپانیا
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۷
  • اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۹
  • 76 بازدید
  • 6 دقیقه

اسپانیا به عنوان یک کشور اروپایی جزو پنج مقصد اولیه ای قرار دارد که برای گردش و تفریح و یا حتی مهاجرت در نظر گرفته می شود. عضویت این کشور در معاهده شینگن و اتحادیه اروپا موجب شده تا هرساله افراد بسیاری متقاضی مهاجرت به این کشور اروپایی باشند. متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور اسپانیا را دارند می توانند اقامت شینگن و ویزای شینگن را دریافت کرده و از مزایای دیگری که مهاجرت به اسپانیا درپی دارد بهره مند شوند. یکی از راه های مهاجرت به این کشور دریافت ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا است که موجب می شود متقاضیان اقامت این کشور را به سادگی دریافت کنند.
اسپانیا در سال ۲۰۱۳ برنامه ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا را به مرحله اجرا درآورد و متقاضیان دریافت این نوع ویزای اسپانیا موظف هستند مبلغ ۵۰۰ هزار یورو را در بخش املاک اسپانیا به عنوان سرمایه وارد نمایند تا از این طریق امکان دریافت ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا برای آن ها فراهم شود. افرادی که ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا را دریافت کرده اند هردو سال یک‌بار می توانند ویزای خود را تمدید نمایند.
اخذ ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا موجب می شود متقاضیان پس از ۵ سال اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنند. اخذ این نوع ویزای آمریکا دارای مزایای بسیاری است که مهم ترین آن ها اخذ شهروندی اسپانیا پس از گذشت ۱۰ سال است. متقاضیان دریافت ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا باید شرایط دریافت این نوع ویزا را در نظر گرفته و مدارک لازم را در زمان مقرر ارائه دهند.

ویزای سرمایه گزاری اسپانیا

روش های سرمایه گذاری و اخذ اقامت اسپانیا

• خرید ملکی در اسپانیا که ارزش آن حدود ۵۰۰ هزار یورو است
• سرمایه گذاری در بخش اوراق قرضه ی دولتی که حدود یک‌میلیون یورو باید سرمایه گذاری شود
• سرمایه گذاری در بخش سهام شرکت های اسپانیایی که ارزش آن حدود یک‌میلیون یورو است
شرایط موردنیاز جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا
• متقاضیان دریافت ویزای طلایی اسپانیا باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند
• ارائه مدارکی که نشان دهنده توان مالی متقاضی در مدتی است که در کشور اسپانیا اقامت داشته و می تواند از اعضای خانواده حمایت مالی کند
• ارائه گواهی سلامت که نشان دهنده سلامت جسمانی کامل متقاضیان دریافت ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا است
• ارائه گواهی عدم سوءسابقه شخص متقاضی

مزایای مهاجرت به اسپانیا از طریق ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا از طریق ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا موجب می شود متقاضیان از مزایای بسیاری برخوردار شوند. دریافت اقامت برای همسر و فرزندان از جمله مزایای مهاجرت به اسپانیا از این طریق است. متقاضیانی که موفق به دریافت این نوع از ویزای اسپانیا شده اند امکان دریافت اقامت برای والدین خود را نیز خواهند داشت. متقاضیان دریافت ویزا باید در نظر داشته باشند این نوع ویزا قابلیت تمدید داشته و دارندگان آن می توانند پس از گذشت ۵ سال ویزای خود را به اقامت دائم تبدیل کنند.
از دیگر مزایای مهاجرت به اسپانیا از این طریق دریافت اقامت تحصیلی و یا حتی تجاری در کشورهای دیگری است که در معاهده شینگن عضویت دارند. متقاضیان دریافت ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا می توانند در این کشور اروپایی اقامت فیزیکی نداشته باشند. آن دسته از متقاضیانی که علاقه مند به دریافت اقامت موقت اسپانیا دارند نیازی به زندگی در اسپانیا ندارند اما چنانچه قصد دریافت اقامت دائم اسپانیا را داشته باشند باید ۶ ماه از سال را در این کشور اروپایی اقامت داشته باشند.
متقاضیان دریافت ویزای اسپانیا باید مبلغ ۵۰۰ هزار یورو را به عنوان سرمایه وارد کشور اسپانیا کرده باشند و به این طریق امکان دریافت اقامت اسپانیا برای تمام وابستگان درجه یک او فراهم خواهد شد. متقاضیان می توانند پس از ۱۰ سال اقامت در کشور اسپانیا تابعیت این کشور اروپایی را دریافت کنند و بدون نیاز به ویزا وارد کشورهای منطقه شینگن و کشورهای اتحادیه اروپا شوند.

سرمایه گذاری در بخش املاک اسپانیا

کاهش قیمت در اسپانیا طی سال های گذشته بسیار زیاد بوده و همین مسئله موجب شده املاک موجود در اسپانیا از قیمت پایینی در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی برخوردار باشند. با توجه به مشکلات اقتصادی طی سال های اخیر که در اسپانیا وجود داشته خرید ملک ارزش سرمایه گذاری را خواهد داشت. چراکه قیمت ملک در اسپانیا افزایش روزافزون دارد و این مسئله می تواند علاوه بر اقامت دائم اسپانیا سود قاب توجهی را نیز در اختیار علاقه مندان قرار دهد.
در امر سرمایه گذاری در بخش املاک اسپانیا متقاضیان باید موارد بسیاری را مدنظر قرار داده و با توجه به آن ها اقدام به خرید ملک و سرمایه گذاری نمایند. متقاضیان دریافت ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا باید در خرید ملک به موقعیت و نوع ملکی که انتخاب کرده اند توجه داشته باشند. دقت در این مسئله موجب می شود سرمایه گذاری انجام شده با موفقیت بیشتری همراه باشد. افرادی که اقدام به دریافت ویزا از طریق خرید ملک کرده اند باید در نظر داشته باشند بر اساس قوانین کشور اسپانیا باید ۶ ماه از سال را در این کشور اروپایی اقامت مستمر داشته باشند.
آن دسته از متقاضیانی که قصد حفظ ملک خود را در کشور اسپانیا ندارند این امکان برای آن ها وجود دارد پس از اخذ اقامت دائم کشور اسپانیا ملک خود را بفروشند. چنانچه متقاضیان تمایل داشته باشند ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا را تمدید نمایند که تحت عنوان اقامت موقت اسپانیا معرفی می شود باید در طول سال یک بار و یک بار هم در هنگام تمدید اقامت وارد کشور اسپانیا شده و مدتی را در این کشور اقامت نمایند. این قانون تنها در کشور اسپانیا وجود دارد و متقاضیان اخذ ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا باید به این قانون پایبند باشند در حالی که در دیگر کشورهای اروپایی همچون پرتغال حضور فیزیکی تنها یک هفته در طول سال است.

دریافت تابعیت در دو کشور اسپانیا و پرتغال از طریق ویزای سرمایه گذاری طلایی

متقاضیانی که تمایل دارند از این طریق وارد کشورهای اسپانیا و یا پرتغال شده و تابعیت یکی از این دو کشور را دریافت کنند باید در نظر داشته باشند این دو کشور اروپایی دارای قوانین متفاوتی در این امر هستند. متقاضیان دریافت تابعیت اسپانیا باید ده سال منتظر مانده و سالانه ۶ ماه اقامت مستمر در این کشور داشته باشند. این در حالی است که متقاضیان دریافت تابعیت پرتغال از طریق سرمایه گذاری طلایی پس از ۶ سال می توانند شهروندی این کشور را دریافت نمایند.
دریافت ویزای سرمایه گذاری طلایی اسپانیا موجب می شود متقاضیان از امکانات بسیاری همچون اقامت دائم اسپانیا برخوردار شوند و پس از ۱۰ سال اقامت در اسپانیا پاسپورت اسپانیایی را نیز دریافت کنند. البته متقاضیان باید در نظر داشته باشند تابعیت مضاعف از سوی دولت اسپانیا رد شده و افراد متقاضی در صورت تمایل به دریافت تابعیت اسپانیا باید تابعیت پیشین خود را لغو کنند.

اگر نمی دانید از کجا باید شروع کنید می توانید با ما تماس بگیرید یا اینکه فرم ارزیابی رایگان ما را پر کنید فرم ارزیابی رایگان

به اشتراک گذاری این مطلب
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


🎁 Get free iPhone 14 Pro Max: https://crdhealth.in/uploads/go.php 🎁 hs=cba0a74e485997995613d37dfc284aa5*
2023-10-20 08:59:11

0a4ped

مشاوره رایگان
02145131